Kategorie: Wszystkie | Było minęło | Dostępne | Kontakt | Minerały | Z innej beczki
RSS
poniedziałek, 31 marca 2014

Pięknie wybarwiony kieł agatu z towarzystwie gronka połyskującego spinelu z mocno oksydowanym srebrem.

 

www.antilae.pl

sobota, 22 marca 2014

Kolejne pozłacane kolczyki, tym razem w odsłonie z różowym kwarcem i mistycznym spinelem. 

www.antilae.plKwarc o niezwykłym niebiesko-szarym kolorze, oprawiony w pozłacane elementy mosiężne, uzupełnione opokami pirytu z powłoką w kolorze miedzi.

www.antilae.pl

 

 Cudownie pomarańczowe kwarce w pozłacanej oprawie, okraszone trawiastą zielenią peridotu.

 

www.antilae.pl

sobota, 15 marca 2014

Przepiękne kwarce w kolorze śliwkowym, klasy AAA, w oryginalnym kształcie, absolutnie porażające jakościowo, w delikatnej oprawie ze srebra częściowo pozłacanego. Prosta forma i maksimum elegancji :).

www.antilae.pl

czwartek, 13 marca 2014
niedziela, 09 marca 2014

Niezwykły kamień, przepięknie wybarwionego agatu. Agat oprawiony w zwoje białego srebra, ozdobiony poduszeczką fasetowanego dymnego kwarcu. Całość zawieszona na długim łańcuszku, z wplecionymi oponkami kwarcu dymnego.

 

www.antilae.pl

sobota, 08 marca 2014

Kolczyki bursztynowe gronka. Delikatne, leciutkie i bardzo słoneczne.

 

www.antilae.pl

poniedziałek, 03 marca 2014

 

Z tęsknoty za wiosną powstało kilka projektów w kolorach budzącej się matki natury.

W oczekiwaniu na pierwsze krokusy w ogrodzie powstały jadeitowe drobinki na długich sztyftach, w kolorze zielonego jabłuszka, w towarzystwie oponek pirytu z metaliczną powłoką w kolorze miedzianym.

www.antilae.pl

niedziela, 02 marca 2014

Poczta Polska jest dla mnie źródłem niekończącej się fali zadziwienia... 

Kupiłam obraz. Obraz jak obraz, pomyślałam że idealnie będzie wyglądał w salonie. Nie znam się na sztuce, nie odróżniam Picassa, od obrazków mojego synka z przedszkola, ale wiem co mi się podoba i na fali ostatnich informacji o tym, iż należy inwestować w polską sztukę - zainwestowałam.

Po tygodniu obrazu nie ma. Piszę do autorki maila z pytaniem, jednak po drugiej stronie mój mail napotyka na wielkie zdziwienie. Obraz przecież został odebrany i rzeczywiście dostaję numer śledzenia i... obraz został odebrany, tyle, że w Chełmnie. Ok... pomyłki się zdarzają, ale tym razem nie nastąpiła pomyłka w adresie nadania, przesyłka została zaadresowana prawidłowo, co więcej nawet była awizowana w Gdańsku, ale tylko z punktu widzenia systemu śledzenia, gdyż ja żadnego awiza nie otrzymałam.

Chwila skupienia i okazuje się, że system śledzenia poczty polskiej twierdzi, że przesyłka z miejsca nadania do Gdańska, w którym ponoć była awizowana przebyła drogę po całej Polsce, co więcej pokonywała drogę w iście martixowym stylu z prawej do lewej strony Polski z dwie godziny. Oczywiście z Gdańska, gdzie ponoć była awizowana o 14tej do Chełmna, gdzie została odebrana przed 16tą osobiście w placówce - też pokonała drogę w niecałe dwie godziny... :|.

Żadne próby rozejmu z pocztą, czy chociaż uzyskania szczątkowych informacji czy odpowiedzi na pytanie 'ale o co chodzi' nie dały rezultatu. I nadawczyni i ja byłyśmy częstowane radosną formułką numer 11 o reklamacji, która może co oczywiste nastąpić nie wcześniej niż w dwa tygodnie po nadaniu, mimo że już wiadomo iż przesyłka zaginęła w podróży...

I jak w tej starej bajce, czas leci, czasy się zmieniają, a poczta jak sobie działała w sobie tylko znany sposób tak działa. Gdyby połączyli siły z allegro, staliby się szalonym monopolistą doskonałym :|.

www.antilae.pl

sobota, 01 marca 2014

Nadrabianie zaległości czas zacząć !

Naszyjnik z niezwykłego plastra pasiastego agatu, oprawionego w niezwykłe, misterne elementy kwiatowe wykonane ze srebra. Całość zawieszona na srebrnym łańcuszku z wplecionymi kuleczkami malinowego agatu. Między elementy kwiatowe wplecione kuleczki winnego granatu. 

 

www.antilae.pl