Kategorie: Wszystkie | Było minęło | Dostępne | Kontakt | Minerały | Z innej beczki
RSS
niedziela, 24 sierpnia 2014

Synek ostatnio strasznie opornie przyjmuje jakiekolwiek nakazy. Na każde polecenie wykonawcze czy decyzyjne odpowiada głośne i stanowcze "NIE", nawet jeżeli po chwili namysłu dochodzi do wniosku, że w sumie powiedział to bez najmniejszego sensu.

Na ostatnie ogłoszenie przez nianię menu obiadowego jak zwykle krzyknął donośne "NIEEEEEE". Nie bo nie. Jak są schabowe to chce mielone, jak są mielone to chce schabowe, a jak akurat jest dzień, w którym w lodówce jest jedno i drugie to chce pizzę.

Niania zdenerwowana głośnym sprzeciwem (a kotlety były przepyszne), powiedziała do synka

- W tym roku szkolnym idziesz do komunii!. Będziesz musiał wszystkie grzechy księdzu opowiedzieć!. Te o wybrzydzaniu przy jedzeniu i mówieniu "NIE" też!.

- Chyba wybrane grzechy - odburknął synek.

- O nie, nie... wszystkie!, co do jednego, nie wybrane albo te które uznasz za stosowne. Wszyściusieńkie - odkrzyknęła niania

Młody założył ręce na boki...

- Kobieto... Ty wiesz ile ja mam lat? Siedem!. Wiesz ile to jest grzechów?. Dużo!. Jak sobie chcesz..., ale będziesz na mnie pięć godzin pod kościołem czekała!.

Musiałam zasymulować atak kaszlu i wyśmiać się w łazience, bo jakoś tak oficjalnie nie wypadało :).

 

 

www.antilae.pl

https://twitter.com/Antilae_pl

wtorek, 19 sierpnia 2014Dwa niewielkie wisiorki bogate w minerały. Zabawne zestawienie kolorystyczne plus srebro. Ciekawy codzienny dodatek :)

www.antilae.pl

https://twitter.com/Antilae_pl

środa, 13 sierpnia 2014

Spory, widowiskowy naszyjnik, wykonany z dużego trójkąta pomarańczowo-kremowego użylonego agatu, oprawionego w wykonane od podstaw ręcznie sploty w pracochłonnej technice wire wrapping. Między oprawę wplecione kuleczki fasetowanego granatu.

www.antilae.pl

piątek, 08 sierpnia 2014Niezwykły kamień labradorytu o przepięknej błękitnej labradoscencji, oprawiony został w bogatą, misterną, niepowtarzalną czapeczkę wykonaną od podstaw ręcznie. Między srebro wplecione zostały słodkowodne perełki w kolorze pawim i granatowym.

www.antilae.pl 

Ponadczasowy, elegancki, uniwersalny, krótki naszyjnik, wykonany z zebranych w formę gałązki minerałów (kamień księżycowy, agat pasiasty, kwarc krystaliczny, onyks, kwarc różówy, jadeit rubinowy). 

 

 

www.antilae.pl

Niewielki, "fristajlowy" wisiorek, wykonany z beczułki kwarcu piwnego i oksydowanego srebra.

www.antilae.pl

wtorek, 05 sierpnia 2014Elegancki, niepowtarzalny, wykonany od podstaw ręcznie naszyjnik, którego serce stanowi okrągła baza, w której wśród srebrnych zawijasów osadzona została fasetowana kulka brzoskwiniowego agatu. 

www.antilae.pl

 Proste, eleganckie kolczyki wykonane z oryginalnych, nieregularnych bryłek surowego topazu w kolorze apatytu mistycznego :).

www.antilae.pl

Misterny naszyjnik wykonany w technice wire wrapping. Serce naszyjnika stanowi przepiękny labradoryt przypominający oko smoka :).

 

www.antilae.pl

piątek, 01 sierpnia 2014

 Ciekawie wybarwiony plaster agatu, na ozdobnym łańcuszku, z przyciągającym wzrok chalcedonem o niezwykłej barwie.

www.antilae.pl